İstanbul’da Hareketli Jigolo İşleri

İstanbul’da Hareketli Jigolo İşleri

Eylül 5, 2021 0 Yazar: Evan

Ben jigolo Jigolo olarak çalışan bir Kıbrıslıyım, sadece birkaç yıl ilkin İStanbul’da jigololarla söyleşi etmeye başladığımda, bir sonraki uygun jigolo jigolo işlerini İstanbul!a alma ihtiyacını gördüm. Pek fazlaca ihtimaller içinde jigoloun niçin İstanbul’a terk ettiğimi bilmek için can atacağını biliyorum. Merak etmeyin; Size tüm bilgileri vereceğim. Sadece seçiminizi sizin yerinize yapmayacağım. Benim işim size çitin öteki tarafında ne işe yaradığını göstermek. Ne istediğine karar vermek sana kalmış.

[table “2” not found /]

Tamam, hikayeye geri dönelim. Üniversitede yan koşuşturma olarak jigolo olarak çalışmaya başladım. Heybetli bir yaşam yaşadım ve bunu sürdürmek için bir yola ihtiyacım vardı. Sadece, başından beri asla görmediğim bir şey, jigolo işlerini kalıcı bir kariyer olarak almaktı. O zamanlar daha fazlaca bir hobiydi ve itibarımı asla umursamıyordum.

O gün Ankara’lı bir dul bayan için jigolo olarak çalıştım. Zekâsına da birazcık fanatik kaldım, anlam ifade etmeyen bir insanım. Akşam 8’den 23’e kadar bir parti için üç saat onun yanında olacağıma karar verdik. Yıldızlarla dolu bir parti olması gerekiyordu. Sekizde sahaya vardık sadece teknik aksaklıklar sebebiyle partinin bir saat ertelendiği ortaya çıktı. Ileti tüm misafirlere gönderildi fakat alamadı.

Parti doruğa tırmandığında saat 23:00 olmuştu. Ayrıca, akşam süresince İspanyol bayanla zamanım dolduğunda gidebileceğim öteki güzel kızlar için mekanı araştırıyorum. Sürem bittiğinde, ona gideceğimi söyledim fakat yalvarmak yerine bana duygusal olarak şantaj yapmak istedi, ben de alevlendim. Hararetli bir münakaşaya girdik. Hoparlörlerden gelen yüksek sesli müzik yardımıyla, çekebileceğimiz kadar dikkat çekmedik.

Üniversiteden ayrıldığımda birkaç işe başladım, sadece otoriter ortamla ve beklentileri karşılama yada son teslim tarihlerini karşılama ihtiyacıyla baş edemediğimi keşfettim. Bu, refakatçinin bir tek bir yan koşuşturmadan ana akım bir gelir kaynağına geçmiş olduğu zamandı. ABD’da jigolo olarak çalışmak, bilhassa yeni yönetimin gelişiyle zor oldu. İstanbul’un daha iyi politikaları var ve İstanbul jigolo işleri bulacak kadar talihli olanlar, onunla beraber gelen çeşitli avantajlardan yararlanıyor. Avantajları keşfetmeye başladığımda, İstanbul’a taşınmanın zamanının geldiğine karar verdim. Yolculuğa hazırlanmam, eşyalarımı ve belgelerimi hazırlamam birkaç ayımı aldı. Nihayet İstanbul!a vardığımda, derhal evde bulunduğunu anladım. Hava ve insanoğlu dost canlısıydı ve ilk jigolo işimi bulmam uzun sürmedi. Para da fazlaca iyiydi. Polislerin beni rahatsız etme etmesi mevzusunda fazla endişelenmeme gerek yoktu.

Sözleri kısmadan, İstanbul’da doğru erkekjigolo işlerini doğru grupla ilişkilendirerek alırsanız, ABD’da bir yılda yapamayacağınız şeyi altı ayda yapacağınızı kati olarak söyleyeceğim. Kısa sürede geri dönmeyi planlamıyorum. Aslen, muhtemelen hayatımın geri kalanını burada geçirirdim. Kati olarak söyleyemem bu sebeple yarının ne getireceğini asla söyleyemezsin. Sadece, seçmeme izin verilirse, Kıbırs’daki herhangi bir iş yerine İstanbul jigolo jigolo işlerini seçeceğim.

jigolo jigolo işlerinin İstanbul’un yararlarından biri, asla kimsenin sizi bilimsel nitelikli yeterliliğinize yada öteki anlam ifade etmeyen yeterliliklere bakılırsa ayırt etmeyeceğidir. Ve en önemlisi, bir jigolo işini elde etmek kolaydır, seçileceğinizden güvenilir olmadan testlerden sonrasında testleri tecrübe etmek zorunda kalacağınız masa başı işlerin aksine.

Daha ilkin de bahsettiğim benzer biçimde, seçim sizin. Yaşamın yada kariyerinle ne yapacağını söylemeyeceğim. Artık her şey size bağlı. Ne istediğine karar ver.