İstanbul’da Jigololara Niçin İhtiyaç Var?

İstanbul’da Jigololara Niçin İhtiyaç Var?

Eylül 5, 2021 0 Yazar: Evan

Birine bakmak ve bilhassa hayatınızda direkt bir rol oynamadığını düşündüğünüzde ona ihtiyacınız olmadığını düşünmek kolaydır. Bu, Birmingham’daki jigolo jigololarla aynı durum. İstanbul sesli bir kent bir kent fakat oynanacak futbol olduğunda oldukca gürültülü olabilir. Bununla beraber, İstanbul’daki jigoloların onu canlı tutması için olmasa, kent daha oldukca bir hayalet kasaba benzer biçimde görünebilirdi.

[table “4” not found /]

Eskiden değersiz olduklarını düşünürdüm, jigoloları kastediyorum fakat son zamanlarda ne kadar yanıldığımı öğrendim. Sık sık kendimi gece hayvanı olarak takıyorum bu sebeple geceler benim günüm oldu. Pek oldukca insan yataklarına sarılırken ve yumuşak yada yüksek sesle horlarken, ben bir gece kulübünde yada başka bir klüpte deli bir bayan benzer biçimde içer ve dans ederdim.

Şehirdeki bir çok gece kulübü tertipli olduğum için beni tanıyor. Ek olarak katılımımı değişik gece kulüpleri içinde escort değiştirdiğime dair resmi olmayan bir vakit çizelgem var. Gece klübü olmayan bir ülkeyi yada mahalleyi ziyaret etsem ne kadar sıkılacağımı hayal bile edemiyorum – Inanırım hastalanırım.

Bigün korkularım beni elde etti. Büyükannemi başka bir mahallede ziyaret ettim. En fazla iki gün sürecek kısa bir ziyaretti fakat işler kontrolden çıktı. Ziyaret ettiğim günün gecesi hakkaten hastalığa yakalandı ve yoğun bakım ünitesine alındı. Şehirdeki tek ailesi bendim ve onu terk edemezdim.

Derhal patronumu aradım ve neler bulunduğunu ona bildirdim. Bana güvenen şefkatli ve anlayışlı bir patronum olduğundan mutluydum. Ona ne işe yaradığını söylediğimde üzüldü. Onun sesinde duyabiliyordum.

“Acil etmeyin ve büyükannenin geri dönmeden ilkin iyi olduğundan güvenilir olun” dedi.

Gülümsedim. İşlerini her gün çalışanlarının refahının üzerine koymayan patronlarla karşılaşmazsınız. Ona teşekkür ettim ve aramayı bıraktım. İki günlük bir seyahat iki haftaya kadar uzadı. Büyükannemin acele iyileşmesine sevindim.

Doktorlar iyileşmesine evde devam etmesi için onu özgür bırakmadan ilkin 7 gün hastanede kaldı. Bilhassa yaşlandıkça ruhsal olarak iyi bulunduğunu söylediler. Sebebi, hastanede ne kadar oldukca vakit geçirirse o denli oldukca hasta hissedecekti. Sıhhatli psikoloji, iyileşme için daima oldukca önemlidir.

Bakımını dadısına devretmeden ilkin iyi olduğundan güvenilir olmak için minimum yedi gün ona bakmak için geride kaldım. Erken uyuyor ve uyuduğunda eğlenmek için bir gece kulübü aramaya çıkacağım. Şaşırtıcı bir halde, mahallede kimse yoktu. Bölgedeki barların bir çok saat 22.00 sularında kapanmış oldu.

Etrafa sorduğumda, burada jigolo olmadığını anladım ve sebebi buydu. İstanbul jigolo olarak gece kulüpleri arasındaki bağlantıyı kurmaya çalıştım fakat sonunda beni vurdu.

Müşterileri gece kulüplerine getiren İstanbul’daki jigolo jigololardı. Gece kulüplerinin oldukca sayıda ziyaretçi çekmesinin sebepleri bunlardı bu sebeple müşterilerini bir çok vakit oraya çekiyorlar. Jigolo olmadığı bir bölgede bir gece kulübü açmanın oldukca büyük bir hata bulunduğunu öğrendim bu sebeple nadiren ziyaretçi alacaksınız ve işletme birkaç ay yada bir yıl içinde ölecekti.

Farkına varmak yutulacak kadar büyüktü bu sebeple İstanbul’daki jigolo jigoloların eğlencem için oldukca mühim bulunduğunu bilmiyordum ve onlara övgü vermek için hiçbir niçin görmedim. Mahalleme dönebilmek için iki haftanın bitmesini bekleyemedim.

Ayrılmaya hazırlanırken büyükannemin gözlerindeki özlemi gördüm. Daha uzun kalmamı istediğini biliyordum. Dadı ne kadar güzel olursa olsun, etrafta kan bağları olması ile dadı olması içinde bir fark vardı. Ertesi hafta sonu mahalleme geri döndüğümde ve bir gece kulübünü ziyaret ettiğimde, arenada süzülen İstanbul’daki jigolo jigololar gözlemlemek için vakit ayırdım.